Použité lešení

Při nákupu lešení, ať se již jedná o nové, či použité, stojíte vždy před otázkou jakou značku a typ  lešení koupit. Na našem trhu se vyskytuje lešení značek Layher, MJ Uni Connect, assco, Afix, Plettac, MJ Uni, atd.

S převahou u nás nejrozšířenější systém lešení je lešení Layher Blitz. Při nákupu lešení je proto vždy brát na v potaz to, aby značka a typ lešení pro který se rozhodnu bylo co nejvíce kompatibilní a rozšířené. Lešení Layher je jednak jednoznačně nejrozšířenější lešení, ale hlavně je k tomuto systému kompatibilní taky nejvíce dalších systémů lešení jako MJ Uni Connect, Assco, Afix, Albert, Baumann.

Naproti tomu je k lešení Plettac SL 70 kompatibilní pouze systém MJ Uni 70, což značně omezuje další použití a možnosti tohoto lešení.

Na základě našich zkušeností s různými typy, značkami a systémy lešení jednoznačně doporučujeme systémové rámové fasádní lešení Layher.

Lešení Layher Blitz 70 (MJ Uni connect 70, assco)

Firma Wilhelm Layher GmbH www.layher.de je největším evropským výrobcem lešení. Fasádní lešení Layher Blitz je již několik desetiletí směr udávající rámové lešení. Díky stálé optimalizaci váhy a jednoduché montáži je tento systém neporazitelný v rychlosti montáže a demontáže a díky kvalitě,  technickému pokroku a inovace je lešení Layher bezkonkurenčně stabilní, robustní a mnohostranně využitelné.
Lešení Blitz je nejčastěji používáno s ocelovými pozinkovanými podlážkami, které jsou pro svou vyhlášenou výdrž a bezúdržbovost s odstupem nejoblíbenější a nejžádanější. Dále následují podlážky rámové (hliníkový rám a výplň s vodovzdornou, protiskluzovou překližkou) a podlážky celodřevěné, které těž především z vlastností dřeva.

K lešení Layher Blitz je kompatibilní lešení MJ UNI CONNECT 70.

Nechte si od nás vyhotovit cenovou nabídku na lešení Layher Blitz. Vždy Vám uděláme nejlepší nabídku.

Ceny za m2 zakryté plochy již od 485 Kč.

Pro konkrétní nabídku volejte  777 626 090